Reaktywacja bloga :)

4.07.2018r.

Od czasu ,kiedy napisałam te kilka słów o sobie ,minęły wieki.

Nic nie pisałam ,nie umieszczałam przepisów.

Przepraszam.

Wiedziałam ,że chcę ,że powinnam .Jednak strona pozostawała martwa.

Po prostu nie umiem sama umieszczać postów ani przepisów na stronie

Moja córka zaoferowała mi swoją pomoc.

Dziękuję Aniu!!!:)

Mam nadzieję, że ta strona zacznie w końcu tętnić życiem .:)

Co się zmieniło w moim życiu???

Zamknęłam 3 sklepy ,zostały mi tylko dwa –konkurencja ,brak rentowności. Są to normalne sklepy z niezdrową chemią gospodarczą i kosmetykami…Zapytacie jak to??? Próbowałam w nich sprzedawać kolagen , jednak świadomość jeszcze chyba nie jest dostatecznie duża .Także brak pieniędzy w środowisku emerytów i rencistów w naszym pięknym ,małym Lidzbarku Welskim.

Dalej jeżdżę z profesorem z wykładami po całej Polsce –jest coraz większe zainteresowanie zdrowym trybem życia i przedłużeniem młodości  .

Jestem dietetyczką z dyplomem .Zrobiłam kurs w języku rosyjskim .Dyplom  odbierałam na konferencji dotyczącej zdrowia w Kijowie .Poznałam tam wielu lekarzy ,leczących niekonwencjonalnie ,ludzi ,którzy zajmują się zdrowym trybem życia .Nawiązałam wiele nowych i ciekawych znajomości

Zaczęłam nagrywać filmy na YouToube  -zapraszam na mój kanał  : Marzanna Kamińska

Przestałam czekać aż będę perfekcyjna w każdej dziedzinie .Wtedy nie ruszę z niczym.

Nie jestem lekarzem ,nie zamierzam nikogo leczyć. Nie jestem też biologiem .Jestem polonistką, sprzedawcą ,kobietą, która od kilku lat stara się zdrowo odżywiać i wiele się uczy.  Mam  sporo wiedzy i chce się nią podzielić . Jeśli  ktoś ma zamiar hejtować to ,co piszę ,lepiej niech zachowa to dla siebie .Większość osób prosi mnie o to ,żebym pisała i jeśli choć jedna osoba dzięki temu ,co piszę ,zmieni swoje życie lub poprawi swoje zdrowie –to będzie już mój sukces!!!:)

Aktualnie dziś – 4 lipca kończę dziesięciodniowy detoks sokowy- jest on już opisany u mnie na stronie

Jestem z siebie dumna .Nie zrobiłam tego by schudnąć –nie mam takiej potrzeby. Zrobiłam to ,żeby oczyścić organizm z toksyn –zmienić jego biochemię. Było różnie .

Momentami zastanawiałam się ,po co??

Jestem szczupła ,zdrowa, ale gdzieś w środku czułam ,że powinnam to zrobić  i po rozmowie z profesorem Batieczko  podjęłam decyzję i dziś kończę 10 dni tylko na sokach.

komentarze 3

  • Edgar

    Bardzo się cieszę pani Marzanno, że zdecydowała się pani reaktywować swojego bloga. Już nie mogę się doczekać kolejnych wpisów. Pozdrawiam serdecznie i życzę samych sukcesów.

  • Dariusz Folga

    A czy mogłabyś zamieścić przepis na te pyszne chipsy, które jadłem w drodze do Ciechocinka? Bardzo proszę. Pozdrawiam Zielony Darek F.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *