W jaki sposób zacząć?

Praktycznie każdy, kto dowiaduje się, że powinien zmienić swój sposób odżywiania i styl życia, zadaje sobie pytanie: od czego zacząć???
Czy czekać aż się skompletuje produkty, które do tej pory nie gościły w naszej kuchni, czy może zrobić już coś od razu??
Z jednej strony chcielibyśmy być zdrowi, z drugiej, nic nie robić w tym kierunku. Kiedy wiemy już ,że coś jednak musimy zrobić, szukamy wymówek, ale im szybciej zrobimy pierwszy krok w kierunku zdrowia, tym lepiej dla nas…

Zanim skompletujesz olej rycynowy, gorzką sól, siemię lniane, dziką różę, kasze… zacznij od pierwszego kroku:
codziennie, na czczo, rano pij sodę oczyszczaną. Tak, tą, która ma różne opinie, ale pomaga nam w odkwaszeniu organizmu i ma mnóstwo właściwości, które trudno przecenić!

1 płaską łyżeczkę lub pół łyżeczki jak ktoś mało waży, albo się boi na początek, na 300-400ml gorącej wody. Sodę wsypujemy do kubka, zalewamy gorącą wodą, żeby soda „wysodowała” się w szklance, a nie w naszym żołądku. Jak się „zgasi”, dolewamy zimnej wody, żebyśmy mogli ją wypić. Po 15-20 minutach możemy jeść śniadanie, łykać zalecane suplementy, lub jeść to, co nam wolno na detoksykacji…

Pierwszy krok w kierunku zdrowia, zrobiony…
Gratuluję!!!

Potrzebne będą:

  • Soda oczyszczona,
  • Woda